job coaching
Dobra praca to element dobrego życia,
przy czym „dobra praca” i „dobre życie”
może dla każdego z nas oznaczać coś innego.

Z JAKIMI TEMATAMI PRACUJĘ JAKO JOB COACH?
Pracuję z Osobami, które:
- utknęły zawodowo i nie wiedzą, jaką pracę chciałyby wykonywać
- mają wiele atrakcyjnych opcji zawodowych i przez to trudno im wybrać jedną
- czują chaos, zagubienie, nie mogą ruszyć z miejsca
- praca, którą wykonują zawodowo, przestała przynosić im poczucie sensu, satysfakcję, radość i korzyści finansowe i chciałyby to zmienić
- patrzą na zmieniający się rynek pracy z niemałą obawą i chcą zastanowić się, jak świadomie pokierować swoim rozwojem zawodowym
- są Mamami i wracają na rynek pracy po przerwie
- podejrzewają u siebie wypalenie zawodowe
- są gotowe dostarczać tematy i cele oraz generować i wdrażać swoje pomysły
Podczas spotkań to Ty jesteś najważniejsza/-y.
Obiecuję poświęcać Ci 100% swojej uwagi i zaangażowania. Będę Ci towarzyszyć przez cały proces zmiany. Wesprę Cię w odnalezieniu Twoich zasobów i przygotowaniu planu działania abyś mógł/ mogła osiągnąć to, na czym Ci zależy.
Nie podejmę jednak za Ciebie Twojej decyzji, nie udzielę Ci “złotych rad” i nie dam gotowych rozwiązań.
Wierzę, że Twoje własne pomysły, bazujące na Twoim doświadczeniu życiowym, zasobach, mocnych stronach, wiedzy, obecnej sytuacji,
lepiej się u Ciebie sprawdzą.
Ponieważ coaching opiera się w dużej mierze na relacji coacha z Coachee, gdzie ważne są szacunek, zaufanie, bezstronność, szczerość, wiara coacha w Klienta, pierwsze spotkanie to spotkanie “chemiczne”. Trwa około 20 min i jest bezpłatne.
Podczas tego spotkania chciałabym, żebyś opowiedział/a z jakimi tematami chcesz pracować, jaki jest Twój cel na proces, czego oczekujesz ode mnie jako coacha. Opowiem Ci też, jak pracuję, co jest dla mnie ważne w pracy coachingowej. To spotkanie ma na celu sprawdzenie, czy chcemy razem pracować, i czy to, czego oczekujesz, to coaching. Jeśli tak, to ustalamy zasady współpracy (kontrakt). Przesyłam Ci też do wglądu Kodeks Etyczny ICF, zgodnie z którym pracuję. Umawiamy pierwsze spotkanie i działamy! 🙂
Spotkania odbywają się co 2-3 tygodnie, online.
Rozmowa coachingowa ma określoną strukturę i nie lest lużną pogawędką przy kawie. Skupia się na Tobie, Twoich celach i możliwościach ich osiągnięcia. Podczas sesji zadaję Ci tzw. “mocne” pytania i proponuję ćwiczenia, dzięki którym możesz lepiej poznać siebie, i które mają za zadanie przybliżyć Cię do Twojego celu.
Jestem absolwentką studiów podyplomowych “Job Coaching – nowoczesne doradztwo zawodowe i coaching kariery” na Uniwersytecie SWPS. Pracuję według standardów ICF. Moja praca podlega superwizji.
Chcesz sprawdzić, czy coaching jest dla Ciebie? Napisz do mnie i umów na bezpłatną konsultację.
opinie Klientów
Chciałam Ci podziękować za naszą współpracę. Dostałam Twój kontakt z polecenia i był to strzał w dziesiątkę. Potrzebowałam wsparcia w zakresie kariery, bo nie czułam się szczęśliwa w pracy. Miałam tysiąc pomysłów i dwa tysiące wątpliwości. Zmieniałam często zdanie, ale twoja otwartość i umiejętność dawania przestrzeni były dla mnie uskrzydlające, powoli jak cebula obierałam kolejne pomysły, aż dotarłam do sedna – wiem, co chcę robić, wiem, jak tam dojść!
Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na proces coachingowy z Anią. Podczas każdej sesji Ania bardzo uważnie mnie słuchała, dzięki czemu potrafiła wychwycić tę sprawę, o którą należało pytać dalej. I pytała, a nie były to łatwe pytania Raczej takie, które wytrącają ze schematu, obojętności, zmuszają do zatrzymania się. Takie, które są istotne, a wśród codzienności gdzieś umykają.
Bardzo podobało mi się parafrazowanie przez Anię tego, co powiedziałam – własne słowa usłyszane od kogoś innego brzmią inaczej, mocniej. To pomaga również „rozpuścić” wstyd, bo okazuje się, że można różne rzeczy powiedzieć na głos i świat się nie kończy.
Ania stworzyła dobrą, przyjazną atmosferę, pełną życzliwości, wyrozumiałości i otwartości, taką ludzką. Na pierwszym spotkaniu ustaliłyśmy jasne zasady współpracy i były one respektowane w trakcie całego procesu. Fajna była również pierwsza rozmowa, taka wstępna, żeby przekonać się czy coaching jest tym, czego rzeczywiście potrzebuję.
Dzięki współpracy z Anią mam większą świadomość swoich mocnych stron, zasobów, poczucia wpływu na moje życie, wspierających przekonań. W trudniejszych momentach sięgam do notatek ze spotkań i tam szukam inspiracji. Każdemu, kto jest gotowy na zmianę polecam współpracę z Anią!
Zdecydowałem się na udział w coachingu poniewaz chciałem popracowac nad osiagnieciem czegoś, co nade mna ‘wisialo’ od dawna. Spotkania z Anną dawały mi dużo do myślenia. Anna była życzliwa, miła, zaangażowana. Spotkania pozwoliły mi wyznaczyć daty i trzymać się ich w osiągnięciu wyznaczonego celu.
Nauczyłam się wiele o sobie i odkryłam, jak wiele odpowiedzi jest we mnie! Dziękuje!
Dzięki naszym spotkaniom mocno zmieniło się moje nastawienie do pracy. Będę Cię polecać z pełnym przekonaniem.